Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dankowice Trzecie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Dąbrówka

Cisie(Dankowice Trzecie + 24 km)

89 000 zł995 m² 89,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Cisiu, w gminie Blachownia, o powierzchni 995 m2. Działka : o pow. 995 m2 wymiary : szer. 60 m i dł.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Działoszyn(Dankowice Trzecie + 24 km)

12 zł/m²158,36 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Piłsudskiego 28D, działoszyn Powierzchnia uż.: 158,36 m2 (dopuszcza się możliwość najmu części pomieszczeń) Grunt: dz. ewid. nr 38 obręb 4 o łącznej pow. 507,52m Cena: 12 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Spichlerzowa

Kamyk(Dankowice Trzecie + 25 km)

269 000 zł28 377 m² 9,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z dużym potencjałem - Kamyk, ul. Spichlerzowa Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni 28 377 m i szerokości ok. 94 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Graniczna

Kłobuck(Dankowice Trzecie + 19 km)

135 000 zł982 m² 137,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Kłobucku o powierzchni 982m2 działka : o pow. 982m2 wymiary : szer. 20m i dł. od 40m do 54m media : prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Jaworzno Bankowe

Jaworzno Bankowe(Dankowice Trzecie + 10 km)

6 100 000 zł43 670 m² 139,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 43 670 m , położony w strategicznej lokalizacji przy drodze krajowej nr 42, w miejscowości Jaworzno Bankowe, gmina Rudniki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Słowików(Dankowice Trzecie + 14 km)

679 000 zł144 m² 4 715,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Biuro nieruchomości Luksus Expert przedstawia przestronny dom w miejscowości Słowików, gmina Rudniki, powiat Olesno, woj. opolskie. To wyjątkowo malownicza miejscowość położona w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Truskolasy(Dankowice Trzecie + 14 km)

495 000 zł158 m² 3 132,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 879 m²

Dom Z dużym ogrodem W dobrej cenie. Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący w miejscowości Truskolasy. Budynek ma ok. 200 m2 powierzchni użytkowej i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Biała

Libidza(Dankowice Trzecie + 24 km)

659 000 zł250 m² 2 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu, położonego przy ul. Białej w Libidzy. Cechy nieruchomości: - powierzchnia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Opatów

Opatów(Dankowice Trzecie + 10 km)

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom o powierzchni użytkowej ok. 70m2 znajdujący się w Opatowie, usytuowany na działce o powierzchni 3700m2 W skład domu wchodzi: parter: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Gruszewnia(Dankowice Trzecie + 24 km)

99 000 zł600 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Gruszewnia (powiat kłobucki). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dankowice Trzecie

Dankowice Trzecie,śląskie

295 000 zł224 m² 1 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Domek na wsi prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: dankowice Trzecie, pow. Kłobucki, w połowie drogi pomiędzy Częstochową, a Wieluniem. Nieruchomość: na całość nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Dankowice Trzecie

Dankowice Trzecie,śląskie

23 000 zł1 500 m² 15,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki budowlane sąsiadujące ze sobą pierwszej dotyczy ponizszy opis szerokosc 23metry,długosc 60M.POWIERZCHNIA CAŁKOWITA 1500MKW.CENA 23000TYS.do neg. Natomiast druga ma szerokosc.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij